O nas

Firma Mateo powstała w 1989 roku. Od początku naszego istnienia stawialiśmy na jakość oraz wzornictwo. Chcieliśmy być niedoścignieni sięgając po odważne wzory inwestując jednocześnie w nowoczesny park maszynowy, który dawał nam technologiczną przewagę. Buty Mateo to nie tylko pusty produkt. To pasja jaka zrodziła się ponad 20 lat temu. Pasja do butów, która odzwierciedla nasze wzornictwo.

Obuwie wykonane jest z najlepszych jakościowo skór sprowadzanych z Włoch. Nasze buty cechują bardzo dobrej jakości surowce oraz higiena użytkowa. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu skórzanych podszewek wraz z wyściółkami oraz stosowania klejów wodnych, które nie powodują żadnych uczuleń stóp oraz które nie mają nieprzyjemnego zapachu. Są neutralne. To wszystko sprawia, że komfort użytkowy obuwia jest niezwykle wysoki.

Linia produktów Mateo dzieli się na dwie kolekcje: Mateo oraz Palazzo. Pierwsza z nich to obuwie ogólnie dostępne na rynku, wykonane z szewską dokładnością i starannością przy zastosowaniu dobrej jakości materiałów. To kompromis między ceną a jakością. Kolekcja Palazzo to najlepsze co możemy Wam dać. To niepowtarzalne wzornictwo, dbałość o szczegóły, piękne pudełko, jakość surowców. Kolekcję Palazzo możecie zobaczyć na www.palazzo.pl. Jakość naszego obuwia potwierdzają liczne nagrody, o których przeczytać możecie na naszej stronie.

Swoje produkty również eksportujemy na takie rynki jak: Litwa, Łotwa, Rosja, Białoruś, Ukraina, Węgry, Słowacja, Kanada.